Rehabilitasyon Dünyası

Rehabilitasyon Dünyası

Rehabilitasyon Dünyası'nın kuruluş amacı rehabilitasyon merkezleri, özel eğitim okulları, okul öncesi kurumlarının kuruluşundan büyümesine kadar olan süreçte ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetleri sunmaktır. Temel amacına ek olarak aileler için ürün, eğitim ve hizmetleri sağlamak ve bu ihtiyaçlarına kolayca ulaşmasını sağlayarak destek olmak ayrıca kurum çalışanlarının kariyerlerine destek olmak amacıyla iş başvuru süreçlerini kolaylaştırmak, online ve yüz yüze eğitimleriyle kariyerlerini bir sonraki aşamaya taşımalarını amaçlamaktadır.

Rehabilitasyon Dünyası bu amaçlarını gerçekleştirmek adına 6 başlıkta hizmet vermektedir. Pazaryeri modeli ile hayata geçirmiş olduğu Market uygulaması ile ürün satıcıları ile ürün ihtiyacı olan kurum ve bireyleri bir araya getirmeyi hedeflemiştir. Türkiye genelinde yapılması planlanan online ve yüz yüze eğitimlere başvuru alarak süreci kolaylaştırmayı hedeflemiştir. İş arayan bireyleri ve çalışan arayan kurumları bir araya getirmek amacıyla iş ilanları uygulaması oluşturmuştur. Aileler ve öğreticileri bir araya getirmeyi hedefleyen Özel Ders uygulamasını oluşturmuştur. Kurumların kuruluşundan büyümesine kadar olan süreçte ihtiyaç duyduğu tüm danışmanlık hizmetlerini uzman kadro ve yılların verdiği tecrübe ile sunmaktadır. Franchise sistemi ile Rehabilitasyon Dünyası markasının tüm Türkiye genelinde yayılmasını hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Tüm Türkiye'de tanınan, dünya standartlarında, çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden bir kurum olmaktır. Rehabilitasyon merkezi, özel eğitim okulu ve okul öncesi kurumları için yüksek kalitede ve eşit hizmeti vermeyi, kurumların kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı danışmanlık merkezi olmaktır.

Misyonumuz

Tüm rehabilitasyon merkezi, özel eğitim okulu ve okul öncesi kurumları için yüksek kalitede ürün ve hizmeti sunmak, ilgili sektörde iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamaktır.